Zgrany zespół – jak zorganizować udaną imprezę integracyjną?

0
298

Własna firma to w żadnym wypadku nie tylko wykorzystywanie do granic mocy przerobowej swoich współpracowników, żeby podreperować finanse firmy. Doskonale dobrany zespół z pewnością będzie potrafił podnieść morale każdego pracownika, wyraźnie zwiększając produktywność, gdyż nie tylko będzie im zależeć na miejscu pracy i regularnych wypłatach, ale także na tym, żeby spędzać czas z bliskimi kolegami z pracy.

Wieczorki integracyjne czy spotkania po godzinach mogą stworzyć nie tylko przyjaźnie pomiędzy poszczególnymi osobami, lecz również związać ich na wieki wieków w związku małżeńskim – i to częściej niż moglibyśmy przypuszczać! Wszystko świetnie, jednak powinno tutaj nastąpić pytanie, jak przygotować tego rodzaju towarzyskie wyjście, które wpłynie dodatnio na atmosferę w firmie. Znacznie lepsze samopoczucie i nastawienie na pewno będzie oddziaływało na codzienną pracę i to, w którą stronę najbardziej rozwinie się firma. Najoczywistsze pomysły bywają zazwyczaj najbardziej trafione, ponieważ każdy wie, „z czym to się je” i nie będą wymagać od uczestników dodatkowej energii czy zaangażowania – po prostu pozwolą na odpoczynek.

Śmiało możemy stwierdzić, że najlepiej zdecydować się wspólne piwo, gry planszowe, wrotki lub kręgle Łódź to np. miasto, w którym do wyboru jest naprawdę wiele form rozrywki. Obojętnie, czy zdecydujemy się na escape room, czy labirynt laserów, na pewno będziemy świetnie się bawić. Każdy jest w czymś dobry i chętnie weźmie udział w zdrowej rywalizacji – warto jednak co jakiś czas realizować nowe pomysły i poprosić pozostałych uczestników, żeby pomogli nam przebrnąć przez te pierwsze kroki. W ten sposób wzmacniamy więzi, skracamy dystans oraz budujemy zsynchronizowany zespół, który będzie działać jak w zegarku. Na pewno warto zainwestować w tego typu wyjścia!