Gry, które zabawią Twoich gości

0
451

Znasz to uczucie, gdy na początku imprezy urodzinowej jest usypiająco, i brak jakiegokolwiek ratunku Już możesz o tym zapomnieć! Dzięki opisanym grom Twoja domówka szybko nabierze tempa, a imprezowicze niewątpliwie będą wspominać ją jeszcze po latach

Time’s Up – rozrywka polega na tłumaczeniu sobie nawzajem znanych postaci ze świata nauki, koszykówki rozrywki, literatury itd. Uważasz, że to takie proste? Zaczekaj na drugą turę, w jakiej reguły umożliwiają na wymówienie tylko pojedynczego słowa do wyrażenia którejkolwiek postaci. Najciekawszą uciechę umożliwia bezwzględnie faza trzecia – kalambury. Zawodnicy umieją pochwalić się wyborną pamięcią tudzież oryginalnością.

Tajniacy – zdobywca niemałej liczby nagród w konkursach zabaw rodzinnych i imprezowych. Startujący dzielą się na dwie drużyny, każda selekcjonuje też własnego wodza, który może zmieniał się w każdej rundzie. Wyzwaniem uczestników będzie skorelować możliwie szeroką listę haseł rozpisanych na pulpicie z określonym słowem, jakie przedstawia im przywódca. Uważaj na zabójcę! Rozrywka opiera się przede wszystkim na skojarzeniach, przysparza obfitość śmiechu oraz rozrywki.

5 sekund – dodatkowa rozgrywka funkcjonująca na skojarzeniach, ale w owym przypadku niezaprzeczalnir nie dostajesz czasu na rozmyślanie. Zawodnicy muszą wymówić pierwsze skojarzenia, na które wpadną. na przykład: wskaż 3 przymiotniki, jakie posiadają Jak się domyślasz potrafią być nieraz naprawdę zabawne;

Tabu – znowu należy opisać coś zawodnikom z drużyny, będą to jednakże normalne frazy. Ażeby nie było za łatwo, nie można wówczas zastosować żadnego z kilku zabronionych skorelowanych z nim słów. Akrobacje językowe oraz wspaniały humor zapewniane!

A więc rozpoczynamy dobrą zabawę. Życzenia urodzinowe, sto lat, pyszne ciasto oraz wciągające gry towarzyskie. Każda z tych zabaw bez problemów zapewni przełamanie pierwotnych lodów a także rozkręcenie prywatki. Na szczęście nie gramy o zwycięstwo, tylko o doskonałą zabawę!